Doplnkové služby

Doplnkové služby


Rovnako tak, aj tieto uvádzané služby zabezpečujeme pre našich klientov. Týmito doplnkovými službami poskytujúcimi našim klientom, završujeme komplex služieb, ktoré čakajú na každého nového vlastníka bytu alebo nehnuteľnosti. Pritom sa na tieto služby, pri ich objednávaní, treba pozerať tak z pohľadu ich ceny ako aj kvality. Za naše Centrum bývania môžeme prehlásiť, že naše služby patria tak cenou ako aj kvalitou medzi najvýhodnejšie na trhu.Ponuka našich služieb

Geodetické
službyviac informácii

Služby
súdneho znalcaviac informácii

Služby
projektantaviac informácii

Stavebný
dozorviac informácii

Energetický
poradca a auditorviac informácii

Služby
bytového architektaviac informácii

Sťahovacie
službyviac informácii

Upratovacie
službyviac informácii


Geodetické služby

za naše Centrum bývania môžeme prehlásiť, že naše služby patria tak cenou ako aj kvalitou medzi najvýhodnejšie na trhu.

Služby súdneho znalca

Ponúkame služby spojené so spracovaním znaleckého posudku potrebného pri kúpe nehnuteľností a to najmä pri vybavovaní hypotekárneho úveru. Rovnako tak vieme zabezpečiť aj špeciálne posudky, napr. v prípade problémov s nekvalitným realizovaním objednaných prác, ale aj statických poúdení stavby atď.

Služby projektanta

Pri kúpe stavebného pozemku klientom vieme zabezpečiť spracovanie projektu na výstavbu rodinného domu. Služby projektanta požadujú klienti aj pri kúpe nehnuteľnosti a to na naprojektovanie prestavby bytu alebo rodinného domu.

Stavebný dozor

Tieto služby sú osobitne vyžadované pri výstave rodinných domov. Spolupracujeme s viacerými osvedčenými odborníkmi z tejto oblasti, ktorí skutočne zabezpečia ochranu záujmov klienta stavebníka pri dohliadaní na kvalitu a dodržiavanie technologických postupov prác zo strany stavebnej firmy.

Energetický poradca a auditor

Pri výstavbe rodinných domov je dobré mať posudok energetickej náročnosti prevádzky rodinného domu. Službu odborníka ocenia stavebníci najmä po nasťahovaní sa do nehnuteľnosti a počas jej užívania. Po dokončení výstavby a počas prípravy kolaudácie je potrebné predložiť na rodinný dom energetický audit. Obidve tieto služby dokážeme zabezpečiť cez našich zmluvných partnerov.

Služby bytového architekta

Dnes je už bežné využívať služby bytového architekta. Máme osvedčených odborníkov, ktorí dokážu nielen spracovať architektonický návrh, ale aj pomôcť s výberom obkladov, dlažieb, sanity a doplnkov do bytu či domu.

Sťahovacie služby

Pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti nášmu klientovi v prípade záujmu zabezpečíme aj sťahovanie.

Upratovacie služby

Upratovanie priestorov pred sťahovaním aj po sťahovaní je ďalšia služba, ktorú našim klientom poskytujeme. Taktiež vieme zabezpečiť pravidelné upratovanie priestorov domácností či firiem.