Obnova a modernizácia

Obnova
a modernizácia


Kúpou nehnuteľností, bytu, domu ale aj podnikateľských priestorov, spravidla ešte starosti nového vlastníka nekončia. Vo väčšine prípadov k nasťahovaniu sa vlastníka do nových priestorov, ešte predchádza úprava a dokončenie priestorov. Platí to tak pre nové byty stavané developermi, ktoré sú väčšinou odovzdávané ako holobyty a tiež aj pre staršie byty, ktoré pred nasťahovaním si zvyknú noví vlastníci ešte dokončievať resp. upravovať tak, aby tieto spĺňali ich predstavy o bývaní.

A tu nastáva pre vlastníka ďalšia starosť, kde zohnať potrebných stavebných odborníkov. Naše centrum bývania prichádza s iniciatívou a ponúka pre vlastníkov bytov službu spojenú s dokončením a úpravou priestorov. Disponujeme všetkými potrebnými pracovníkmi, počnúc službou bytového architekta a samozrejme aj potrebnými ďalšími remeselníkmi na realizáciu prác.

Okrem dokončenia a úpravy bytov, máme skúsených odborníkov aj na práce pri obnove a modernizácii celých bytových a rodinných domov, ako je zatepľovanie obvodového plášťa, hydroizolácia striech, výmena všetkých druhov rozvodov, dodávka a montáž nových výťahov a tiež aj ďalšie stavebné práce spadajúce do komplexnej obnovy bytových domov.Obnova
domov
Obnova
rodinných bytov
Obnova
bytových domov