Úvery

Úvery


Pri kúpe nehnuteľnosti dokážeme prostredníctvom finančných sprostredkovateľov spoločnosti FINCENTRUM, a.s. zabezpečiť finančné prostriedky vybavením úveru zo všetkých komerčných bánk a stavebných sporiteľní. Naši finanční sprostredkovatelia pomôžu klientovi vybrať najvýhodnejšiu formu a ponuku financovania kúpy nehnuteľnosti.Formy financovania nehnuteľnosti

Hypotekárny
úverviac informácii

Spotrebný
úverviac informácii

Stavebný
medziúverviac informácii

Podnikateľský
úverviac informácii

Vypočítajte si výšku mesačnej splátky
Úverová kalkulačka pre váš hypotekárny úver


Hypotekárny úver

Hypotekárne úvery vybavujú naši špecializovaní finanční poradcovia. Všetci majú dlhoročné skúsenosti s vybavovaním úverov a pracujú pre maklérsku spoločnosť, ktorá má zmluvu o predaji úverových produktov so všetkými komerčnými bankami na Slovensku. Klient sa teda môže rozhodnúť a vybrať si tú ponuku financovania, ktorá mu bude z pohľadu podmienok najvýhodnejšia. Poradca predstaví klientovi výhody a nevýhody jednotlivých ponúk.

Spotrebný úver

Spotrebné úvery slúžia pri kúpe nehnuteľnosti ako forma dofinancovania chýbajúcich finančných prostriedkov k hypotekárnemu úveru, teda rozdielu medzi výškou kúpnej ceny nehnuteľnosti a výškou poskytnutého hypotekárneho úveru. Rovnako ako pri hypotekárnych úveroch tieto vybavujú úveroví poradcovia (špecialisti). Klientovi pripravia ponuku spotrebného úveru zo všetkých bánk a následne mu pomôžu vybrať tú, ktorá bude z pohľadu výhodnosti pre klienta najvýhodnejšia.

Stavebný medziúver

Stavebný medziúver je špeciálny bankový produkt, ktorí poskytujú stavebné sporiteľne. Slúži predovšetkým na prefinancovanie chýbajúcich finančných prostriedkov do výšky 100 % kúpnej ceny nehnuteľnosti. Niektorí klienti ho využívajú aj na financovanie úprav a modernizáciu kúpenej nehnuteľnosti. Pri jeho vybavovaní majú istú výhodu tí klienti, ktorí si už sporia na stavebnom sporení. Jeho využitie je však ďaleko širšie a dá sa povedať, že tento možno použiť na prakticky všetko od kúpy pozemku, bytu rodinného domu, cez jeho modernizáciu rekonštrukciu ako aj na úhradu záväzkov súvisiacich s bývaním. Pre klientov ich znova vybavujú naši finanční poradcovia, ktorí v minulosti pracovali v PSS, a.s.

Podnikateľský úver

Naši úveroví poradcovia špecialisti sú pripravení vybaviť podnikateľský úver na kúpu nehnuteľností, zariadenia, modernizáciu výrobných priestorov či kancelárskych priestorov.